Електронна пошта: vinco@goodsoundproof.com
Телефон: +86-13798390364

Розширювана пінна ізоляція

Шеньчжень Vinco Звукоізоляційні матеріали ТОВ є одним з кращих виробників і постачальників з розширюваною піноізоляцією в Китаї, ласкаво просимо до оптової нашої індивідуальної розширюваної пінної ізоляції зроблено в Великобританії, а також ласкаво просимо перевірити ціну з нами. Колір продукту: білий, чорний. інші можуть бути ...

Послати повідомлення

Шеньчжень Vinco Звукоізоляційні матеріали ТОВ є одним з кращих виробників і постачальників з розширюваною піноізоляцією в Китаї, ласкаво просимо до оптової нашої індивідуальної розширюваної пінної ізоляції зроблено в Великобританії, а також ласкаво просимо перевірити ціну з нами.

Колір продукту: білий, чорний. інші можуть бути налаштовані

Товщина одного шару: від 2 до 12 мм

Товщина композиту: 2-100 мм

Швидкість спінювання: 5-30 разів

Типи обробки: катушка, шматочок, профіль

Мінімальна кількість: 1000 м.

Виробничий цикл: від 3 до 7 днів

Введення продукту: матеріал XPE - це хімічна зшиваюча поліетиленова піна, яка є своєрідною замкнутою поровою структурою, яку також називають незалежним піноутворенням, тому він має перевагу незалежного піноутворювального матеріалу, також відомий як хімічно зшитий ПЕ. XPE є своєрідним ПЕ, який виготовляється з ПЕ матеріалу після спінювання хімічної ПЕ піна. Хімічний пінковий хімічний зшитий поліетиленовий спінений матеріал, який з поліетиленовим з'єднанням з низькою щільністю зшиваючого агента та піноутворювача після високотемпературної безперервної спінювання в порівнянні з EPE (фізичний пінистий поліетилен, широко відомий як перламутрова бавовна (фізичний піноутворювальний поліетилен, звичайно відомий як перламутрова бавовна); XPE має вищу міцність на розтягування, отвір міхура тонше.

Характеристики продукту: з'єднувальний спінений XPE перевершує недолік звичайного пінопласту крихкий, деформації, слабкої стійкості. Воно характеризується водонепроникністю, вологостійкістю, буферною стійкістю, звукоізоляцією, теплоізоляцією, теплоізоляцією, високою пластичністю та міцністю, утилізацією, захистом навколишнього середовища, сильною ударною силою, крім того, є багато інших переваг, також має дуже високу хімічну стійкість . XPE також має нетоксичну, несприятливу, лікарську стійкість, стійкість до нафти, кислоти, галогеніди та інших різноманітних хімічних властивостей, а також легку обробку, крім того, вона може бути довільно розрізана разом з різними матеріалами, це нове покоління високої ефективності та економії енергії, захист навколишнього середовища. Використання продукту: XPE застосовується для автомобілів, холодильників, кондиціонерів, холодильників, літаків, залізничних транспортних засобів, двигунів тощо, також підходить для точного приладу, напівпровідника, сумок, іграшок, упаковки та інших полів, одночасно з цим також може скористатися своєю легкістю формуемості, і використовується у виробництві спортивних і товарів для відпочинку. Такі, як дошка для серфінгу, вологозахищений килимок, килимок для йоги тощо. На будівлі також є певна мета, яка використовується для будівництва ізоляції.

Hot Tags: розширювана піноізоляція Китай, виробники, постачальники, фабрика, оптова торгівля, індивідуальні, кращі, ціна, Великобританія
Супутні товари
Залишити повідомлення
Ваша конфіденційність важлива для нас - ми ніколи не продавати або передавати вашу інформацію.