Електронна пошта: vinco@goodsoundproof.com
Телефон: +86-13798390364

Акустична ізоляція підлоги

Шеньчжень Vinco Soundproofing Materials Co., Ltd є одним з кращих акустичних виробників і постачальників ізоляції підлоги в Китаї, ласкаво просимо до оптової нашої індивідуальної акустичної ізоляції підлоги, зроблені в Великобританії, а також ласкаво просимо перевірити ціну з нами. Введення продукту Демпінг-підкладка є свого роду ...

Послати повідомлення

Шеньчжень Vinco Soundproofing Materials Co., Ltd є одним з кращих акустичних виробників і постачальників ізоляції підлоги в Китаї, ласкаво просимо до оптової нашої індивідуальної акустичної ізоляції підлоги, зроблені в Великобританії, а також ласкаво просимо перевірити ціну з нами.

Введення продукту

Амортизаційна плита - це свого роду акустичний матеріал, який використовується в основному в будинках, готелях, готелях, школах, комерційних будівлях.

назва:

Демпінговий майданчик

Матеріал:

поліетилен

Розмір:

1000mm * 100000mm * 40mm або може бути налаштований

Форма:

Лист або рулон

Вогнезахисний:

B2 клас

колір

Чорний або може бути налаштований

пакет

паперова картонна коробка

Екологічні

Клас E1

щільність

10-30кг / м3 або може бути налаштований

Функція

1 Зазвичай виготовляються з підшипників або фітингів, широко застосовуються у всіх видах транспортних засобів, кораблях, машинах, приладах та вимірювальних приладах, мостах, будівлях, щоб усунути або сповільнити несприятливі наслідки вібрації.

2 Посилення сили акустичного імпедансу.

3 Коли ви використовуєте його під біговій доріжкою, це може захистити вашу підлогу від пошкодження.

Теорія

1 Незважаючи на те, що коефіцієнт розсіювання НР є невеликим, його "всебічні характеристики є найкращими, він також має відмінну гнучкість і гарну стійкість до втоми.

2 Резиновані деталі широко використовуються для ізоляції вібрації та поглинання ударів, тому що вони мають відставання, затухання і можуть виконувати великі оборотні характеристики деформації

Зверни увагу на

1 Встановіть звукоізоляційну плиту на підлогу, використовуйте універсальний клейовий перший шовкопідшипник, щоб запобігти передачі звуку через землю твердого тіла.

2 Не ходь на це перед бетоном сухий.

Hot Tags: акустична ізоляція підлоги Китай, виробники, постачальники, фабрика, оптова торгівля, індивідуальні, кращі, ціна, Великобританія
Супутні товари
Залишити повідомлення
Ваша конфіденційність важлива для нас - ми ніколи не продавати або передавати вашу інформацію.