Електронна пошта: vinco@goodsoundproof.com
Телефон: +86-13798390364

Акустичний рухливий розділ

Шеньчжень Vinco Звукоізоляційні матеріали ТОВ є одним з кращих акустичних рухомих виробників розділів та постачальників у Китаї, ласкаво просимо до оптової нашої індивідуальної акустичної рухомий перегородки зроблені в Великобританії, а також ласкаво просимо перевірити ціну з нами. Тканина акустична панель Ділення розділу ...

Послати повідомлення

Шеньчжень Vinco Звукоізоляційні матеріали ТОВ є одним з кращих акустичних рухомих виробників розділів та постачальників у Китаї, ласкаво просимо до оптової нашої індивідуальної акустичної рухомий перегородки зроблені в Великобританії, а також ласкаво просимо перевірити ціну з нами.

Тканина акустична панель Діяльність розділу

Огляд товару:

Дія розділу 65мм, 80мм, 100мм товщини типів серійних виробів з використанням пари звукопоглинаючого скла, вогнестійкості, термостійкості та коефіцієнта шумопоглинання відповідає американським стандартам ASTM.

Також, якість продукту було виявлено за допомогою Національного контролю якості та технічного контролю та досягнення національних стандартів якості.

Специфікація:

Ім'я

Тканина акустична панель Ділення розділу

Матеріал

МДФ, склопластик, алюмінієвий акустичний

Готово

Тканинний акустичний шар панелі з обох боків

Коефіцієнт

50db

Товщина

95мм (фініш з акустичною панеллю тканини на обидва обличчя)

Ширина

800-1230 мм (широкий може бути зроблений, як ваш попит в межах обмеженого)

Висота

2000-4500 мм

Вогнетривкий

Клас А

Екологічні

Клас E1

Фінішна структура:

A, продукти перегородок активності з склом, меламінною дошкою, протипожежною дошкою, кольоровою сталевою плитою, гіпсокартоном та іншими декоративними матеріалами стінових панелей, виготовлених з модуля.

B. Інтер'єр розділу виготовлений з рами алюмінієвого сплаву та сталі з протипожежною, вологостійкою, звукоізоляцією, захистом навколишнього середовища, деформацією тощо. в оформленні перегородки готелю, кольоровій та поверхневій оздобленні необхідно тримати в готелі просту елегантність, міцне та гнучке використання космічного різноманіття та дуже модний готельний стиль в приміщенні після перегородки.

Hot Tags: акустичний рухливий перегородка Китай, виробники, постачальники, фабрика, оптова торгівля, індивідуальні, кращі, ціна, Великобританія, рухомі перегородкові системи
Супутні товари
Залишити повідомлення
Ваша конфіденційність важлива для нас - ми ніколи не продавати або передавати вашу інформацію.