Електронна пошта: vinco@goodsoundproof.com
Телефон: +86-13798390364

Акустична клейова піна

Шеньчжень Vinco Звукоізоляційні матеріали ТОВ є одним з кращих акустичних пінних виробників і постачальників в Китаї, ласкаво просимо до оптової нашої персоналізованої акустичної піна клін, зроблені в Великобританії, а також ласкаво просимо перевірити ціну з нами. Співвідношення матеріалів: десять разів, п'ятнадцять разів, двадцять п'ять ...

Послати повідомлення

Шеньчжень Vinco Звукоізоляційні матеріали ТОВ є одним з кращих акустичних пінних виробників і постачальників в Китаї, ласкаво просимо до оптової нашої персоналізованої акустичної піна клін, зроблені в Великобританії, а також ласкаво просимо перевірити ціну з нами.

Співвідношення матеріалів: десять разів, п'ятнадцять разів, двадцять п'ять разів, тридцять разів, тридцять п'ять разів,

Ширина: 1M-1.5M

Довжина: можна налаштувати

Товщина: 0.2 мм-300 мм (композитний аркуш)

Щільність: 13-15 D специфікація 2m * 1m * 35 / 50mm також можуть бути налаштовані відповідно до різних вимог

Матеріали: ПУ

Колір: білий або чорний (інші можуть бути налаштовані, коли він досягає певного порядку.)

(1) висока швидкість поглинання звуку

(2) хороша теплоізоляція

(4) тісна структура, стійка форма.

(5) легке, безпечне та зручне будівництво

(6) нешкідливі для людини, без забруднення навколишнього середовища, відсутність запаху

(7) водонепроникна, сильна вода, зворотна струменева вода, звукопоглинаюча продуктивність не падає, форма залишається незмінною.

(8) можуть бути використані повторно, легко знищуватись, відсутність вторинного забруднення навколишнього середовища.

(9) температура плавлення 250 градусів (с)

Застосовується в домашньому господарстві, автомобілебудування, динаміки, студія звукозапису, кімната для прослуховування, нічний клуб KTV та ін., Мають функцію звукопоглинаючої, звукоізоляції та оздоблення.

Завод спеціалізується на виробництві та продажі гуми PU, PU продуктів, високої густини, губки з низькою щільністю, губку, гумових виробів та інших продуктів.

Класифікація губки:

Хімічна промислова губка (піна багато використовується у промисловому виробництві, як бавовна, завершують розробку бавовняної бавовни, гуми, бавовни, пам'яті тощо)

Губчаста ПУ в основному включає поліефірний і поліефірний вироби, які можуть бути нарізані або нарізані, можуть також комбінована обробка, термічна обробка та обробка вибухових отворів відповідно до вимог замовника. Оскільки PU губка має теплозахист, теплоізоляцію, звукопоглинаючу, амортизаційну, антиперетворюючу, антистатичну, добре провітрювану продуктивність, тому, беручи участь у різноманітних галузях промисловості, включаючи автомобілебудування, акумуляторну промисловість, косметичну промисловість, виробництво нижньої білизни на грудях, виготовлення меблів та ін.

Hot Tags: акустичний клин піна Китай, виробники, постачальники, фабрика, оптова торгівля, індивідуальні, кращі, ціна, Великобританія, піраміда акустична пінопласт
Супутні товари
Залишити повідомлення
Ваша конфіденційність важлива для нас - ми ніколи не продавати або передавати вашу інформацію.